Ege Temiz Hava Merkezi Müdürlüğü
Ege Temiz Hava Merkezi Müdürlüğü

Temiz Hava İzleme İstasyonlarımız

07 Eylül 2019
Temiz Hava İzleme İstasyonlarımız

Merkezi Müdürlüğümüze bağlı 47 adet Temiz Hava İzleme İstasyonunun bakım, onarım ve kalibrasyon işlerini Econorm Çevre Teknolojileri Limitet Şirketi ve Neten Çevre Danışmanlık Mühendislik Ölçüm Hizmetlerine ihale ile 22 Mayıs 2019 da verilmiştir. Ege Temiz Hava Merkezi Müdürlüğümüz personelleri ve 2 firmanın personelleri sözleşmenin imzalanmasına müteakip aynı gün bakım, onarım ve kalibrasyon çalışmalarına başlamıştır.

Bu kapsamda 47 adet Temiz Hava İzleme İstasyonunun bakım, onarım ve kalibrasyon işlerini Econorm Çevre Teknolojileri Limitet Şirketi ve Neten Çevre Danışmanlık Mühendislik Ölçüm Hizmetleri tarafından büyük bir titizlik ve özenle yürütülmektedir.

Söz konusu Temiz Hava İzleme İstasyonlarının  Ege Temiz Hava Merkezi Müdürlüğümüz Teknik Personellerinden  Elk.Tek.Sinan SAVAŞ,Mak.Tek. Ekrem ŞEKER,Mak. Müh. Kazım YILANCI ve Çev.Müh. Betül AYDENİZ tarafından yürütülen denetimlerin çok verimli geçtiği cihazların bakım, onarım ve kalibrasyon işlerini yürüten  Econorm Çevre Teknolojileri Limitet Şirketi ve Neten Çevre Danışmanlık Mühendislik ve Ölçüm Hizmetlerinin tüm istasyonlara göstermiş oldukları özen ve titizlikten dolayı aylık yapılan validasyonlarda veri kayıpları yaşanmadığını Ayrıca bu ciddiyet ve özenin hiç azalmadan artarak devam edeceği  Ege Temiz hava Merkezi Müdürümüz Baytekin BÜLBÜL tarafından belirtilmektedir.

Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır