Ege Temiz Hava Merkezi Müdürlüğü
Ege Temiz Hava Merkezi Müdürlüğü

Kültür Gezisi

08 Eylül 2019
Kültür Gezisi

 

          Cumhurbaşkanlığı 1.100 Günlük İcraat Programı kapsamında Bakanlığınız koordinasyonu tarafından Sosyal Çalışma Programı (SÇP) başlatıldı. Program kapsamında Müdürlüğümüzde oluşturulmak istenen Kütüphane ve kitap söyleşisi için Alsancak Kıbrıs Şehitleri caddesinde bulunan YAKIN Kitapevi davette bulundu.

          Söz konusu davete Sosyal Çalışma Programı öğrencilerinden Miraç SERİN, Beyza AVCI, Taylan OĞUZ,  Betül Melisa YELDAN, Sercan  İRKİN ve Yaren CAN  ile Müdürümüz Baytekin BÜLBÜL , Betül AYDENİZ ve Sinan SAVAŞ’ında katılımı ile Alsancak Kıbrıs Şehitleri caddesinde bulunan YAKIN Kitabevi’nin daveti üzerine ziyarete gidildi.

         

          Ege Temiz Hava Merkezi Müdürümüz Baytekin BÜLBÜL bu ziyaretin öğrenciler açısından iyi bir gelişme olduğunu öğrencilerin sosyal ve kültürel anlamda daha verimli olacağına, kitap söyleşisininse en kısa sürede gerçekleşeceğini belirtti. Bu davetten dolayı Yakın Kitapevi yöneticileri Mehmet Nusrettin ÖZBAY ve Levent SALICI’ya  Ege Temiz Hava Merkezi Müdürümüz Baytekin BÜLBÜL teşekkürlerini sundu.

Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır